>>
Zamówienie
Promocje

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak mogę złożyć zamówienie?
Zamówienia można składać telefonicznie, mailowo (biuro@eurobusy.com), bądź za pośrednictwem naszej strony internetowej, zakładka ZAMÓWIENIE.
2. Czy informujecie klientów o dokładnej godzinie wizyty kuriera?
Zawsze dzień lub dwa przed wizytą informujemy o orientacyjnym czasie wizyty kuriera (widełki 2-3 godzinne), następnie w dniu wizyty dzwonimy około godziny wcześniej do klienta.
3. Czy odbieracie Państwo przesyłki i osoby ze wskazanego miejsca i dowozicie pod dom?
Tak, działamy w systemie DOOR TO DOOR, to znaczy, że zawsze zabieramy i dowozimy pod adres wskazany przez klienta, nieważne czy to będzie mała miejscowość, firma bądź adres osoby fizycznej.
4. Czy do podanych w cenniku cen trzeba coś dodać np. jeżeli paczka jest do odbioru z małej miejscowości?
Ceny podane w cenniku są cenami ostatecznymi, nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów.
5. Czy jeżeli mam do nadania paczkę o wadze 5kg to cena będzie niższa niż za paczkę do 20kg?
Najmniejsza paczka w naszej ofercie to paczka do 10kg i ceną bedzie naliczona jak za taką paczkę.
6. W jaki sposób mam zapłacić za przesyłkę?
Platności można dokonać gotówką u kuriera bądź przelewem na angielskie bądź polskie konto. Dane do przelewu podamy po złożeniu zamówienia.
7. Jakiej wielkości można nadać paczkę?
Standardowa paczka ma wymiary 60cm x 60cm x 60cm i taka jest uwzględniona w cenniku, jeżeli Państwa paczka przekracza te wymiary proszę o konsultacje z kurierem bądź o kontakt telefoniczny z naszym biurem.
8. Jaka może być maksymalna masa paczki?
Przyjmujemy, że paczka może ważyć maksymalnie 31kg, jeżeli Państwa paczka waży więcej proszę o konsultacje z kurierem bądź o kontakt telefoniczny z naszym biurem.
9. Jakie dokumenty trzeba załączyć do wysyłki motocykla bądź quada?
Do wysyłki motocykla bądź quada potrzebny jest jego dowód rejestracyjny i kluczyk.
10. Chce nadać Europaletę, jakie mogą być jej maksymalne wymiary i waga a także czy muszę mieć swoją drewnianą paletę?
Maksylane wymiary Europalety to: Długość 120cm, szerokość 80cm, wysokość 180cm i waga do 200kg. Nie muszą Pańśtwo dysponować swoją paletą.
11. Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, wystawiamy faktury VAT.
12. Czy podana cena przez pracownika jest ostateczna?
Tak, jeśli podane informacje o właściwościach paczki są zgodne ze stanem rzeczywistym np. rozmiar, waga. Jeśli nie to cena może ulec zmianie.
13. Jak spakować paczkę?
Prosimy o staranne zapakowanie paczki, tak aby zawartość nie wystawała poza jej obrys i aby zawartość była odporna na wstrząsy. Najlepsze opakowanie to karton, ale paczki mogą być również w formie walizek badź toreb podróżnych, ale wtedy muszą być one zapakowane w folię bądź worki na śmieci, tak aby żaden element nie wystawał z opakowania.
14. Czy jesteście w stanie kupić mi coś na ebay w UK i przysłać do Polski?
Nasz serwis polega na tym za klient sam kupuje towar w sklepach, na aukcjach lub od osoby prywatnej. My niestety nie uczestniczymy w zakupie towarów dla klienta. My świadczymy usługę transportu.
15. Często robię zakupy w UK, chciałabym się dowiedzieć, czy mogę kupować u Was?
U nas nic się nie kupuje, nasz serwis polega na tym, że klient sam kupuje sobie wypatrzony towar w UK. Płaci za to swoją kartą zleca wysłanie towaru do nas, a my świadczymy usługę transportową z UK to Polski.
16. Ile wyrobów tytoniowych mogę włożyć do paczki?
Wyroby tytoniowe nie mogą W OGÓLE znaleźć się w paczce międzynarodowej. Wszelkie papierosy bądź tytoń zostaną skonfiskowane.